Training Series

Devam eden eğitim serimizin 4.etkinliğinde, Türkiye Petrolleri A.O. Üretim Departmanında Rezervuar Mühendisi olarak görev yapan Uğur Paköz bizlerle olacak.

“EOR Methods and Worldwide Applications” konulu etkinliğimiz 12 Ocak Çarşamba saat 19.00’da Zoom’da gerçekleşti.

Devam eden eğitim serimizin 3.etkinliğinde, Schlumberger şirketinde Customer Engagement Coordinator olarak görev yapan Süleyman Sarı bizlerle olacak.

“Well Cementing – An Overview” konulu etkinliğimiz 25 Kasım Perşembe günü Zoom Platformu üzerinden gerçekleşti. Eğitime katılan katılıcımlara SPE METU Chapter tarafından Katılım Sertifikası verildi. 

Devam eden eğitim serimizin 2.etkinliğinde, Zorlu Enerji Rezervuar Yönetimi ve Yapay Üretim Departmanında Kıdemli Yönetici olarak görev yapan Erdinç Şentürk’ü ağırladık. 

“Jeotermal Enerji Sektöründe Çalışan Bir Petrol ve Doğal Gaz Mühendisi Olmak” konulu etkinliğimiz 10 Kasım Çarşamba Zoom Platformu üzerinden gerçekleşti. 

SPE METU Chapter olarak bu yıl ilk kez düzenlemeye başlayacağımız Training Series #1 eğitim serimizin duyurusu ile karşınızdayız. Schlumberger International ile başlayacağımız ve 4 hafta sürecek eğitim programımız ücretsiz ve sertifikalı olacaktır.

Detaylar & İçerik:

1-Eğitim serisinin ilk dersi 5 Kasım Perşembe günü 19.30’da başlayacak olup posttaki program dahilinde 4 hafta boyunca aynı gün ve saatte gerçekleşecektir.

2-Etkinlik sonunda 4 haftaya da kesintisiz katılım gösteren katılımcılar hem Schlumberger hem SPE METU Chapter onaylı çift sertifika almaya hak kazanacaklardır.

3-Eğitim 40 kişi ile sınırlıdır.

4-Katılımcı önceliği; eğitim içeriği ve eğitmen talebi doğrultusunda 4.sınıflardan Hazırlık gruplarına göre sıralandırılacaktır. Başvuru sırası ve tüm sıralama isteyenlerle paylaşılacaktır.

5-Son başvuru tarihi 4 Kasım Çarşamba 17.00’dir.